پرش لینک ها
آفرینش آیلتس

موسسه آفرینش آیلتس را بهتر بشناسید

برگزار کنندگان رسمی آزمون آیلتس در ایران کم تعداد هستند. بسیاری از این موسسات به صورت رسمی مورد تایید آیلتس و سازمان سنجش ایران نمی‌باشند؛ اما یکی از معتبرترین موسسات برگزار کننده‌ی آزمون آیلتس در ایران که دوره‌های بسیاری را نیز برای آمادگی این آزمون برگزار می‌کند، موسسه آفرینش آیلتس است. این موسسه که دفتر اصلی آن در خیابان جردن تهران واقع شده است، ارائه دهنده‌ی دوره‌های تخصصی آزمون آیلتس بوده و همچنین این آزمون را به صورت رسمی در کشور ما برگزار می‌کند.

موسسه آیلتس آفرینش 

در حقیقت، اصلی‌ترین فعالیت این موسسه برگزاری دوره‌های آمادگی برای آزمون آیلتس است. منابع و دوره‌های فراوان ممکن است کسانی که قصد شرکت در این آزمون را داشته باشند، با مشکل مواجه کند؛ اما دوره‌های این موسسه به عنوان یک پکیج کامل به آن‌ها کمک می‌کند تا بتوانند برای این آزمون آماده شوند. کلیه‌ی فعالیت‌های این آموزشگاه در جهت توسعه‌ی توانایی‌های انگلیسی افراد و معرفی ساختار آزمون نهایی است.

از جمله کارهای مهم موسسه آفرینش آیلتس برگزاری آزمون‌های شبیه سازی شده و ارائه‌ی شیوه‌های مختلف پاسخ گویی به سوالات آیلتس است. پس از شرکت در این آزمون‌های آزمایشی، نظیر آزمون ماک آیلتس آفرینش، افراد به نقاط قوت و ضعف خود پی می‌برند و می‌توانند روی زمان بندی بیشتر تمرکز کنند.

آموزش‌های ارائه شده در این موسسه بر تکنیک‌های نوین آموزشی متمرکز است. آن‌ها از کلیه‌ی امکانات روز اعم از اپلیکیشن‌ها، پادکست‌ها، فیلم و… استفاده می‌کنند تا آموزشی در خور برای دانشجویان فراهم کنند.

الان بخوانید!
بهترین هاست وردپرس + معرفی 10 شرکت هاستینگ‌ ایرانی

بر اساس سایت الکسا سایت این موسسه رتبه‌ی اول را در زمینه‌ی جست‌وجوهای مربوط به آیلتس در ایران دارد و همین برتری محتوایی و حرفه‌ای این موسسه را نشان می‌دهد. همچنین رتبه‌ی اول در کنفرانس برند و آموزش ایران را کسب کرده و چندین نشان ایزو دریافت کرده است. نشانی سایت رسمی این موسسه https://www.afarinesh.org است.

آفرینش آیلتس

فعالیت های موسسه آیلتس آفرینش

انواع دوره‌های موجود در این موسسه

کلاس‌های حضوری این موسسه به صورت‌های مختلف زیر برگزاری می‌شود:

دوره گروهی

این کلاس‌ها با ظرفیت‌های مختلف گروهی برگزار می‌شوند و تاریخ و ساعت برگزاری آن‌ها در سایت این موسسه قابل مشاهده است.

الان بخوانید!
هاست ربات تلگرام چیست و چه کاربردهایی دارد؟

دوره خصوصی

طول این دوره بر اساس نیاز شما و مدت زمان درخواستی شما مشخص می‌شود. همچنین با شرکت در یک آزمون تعیین سطح می‌توانید متوجه سطح زبان خود شده و تعداد جلسات مورد نیاز را نیز بفهمید. ساعات و روزهای برگزاری کلاس نیز به انتخاب شما می باشد و مدت هر جلسه‌ی کلاس یک ساعت و سی دقیقه است. طبق آخرین اطلاعاتی که در سایت این موسسه در هنگام نگارش این متن آمده است، هزینه‌ی هر کلاس یک نفره در هر جلسه برابر 138 الی 210 هزار تومان می‌باشد.

دوره فاندامنتال

این دوره با هدف آمادگی شرکت کنندگان برای جزئیات آزمون آیلتس طراحی شده است. در این دوره‌ها مفاهیمی مانند زمان بندی دقیق، مدیریت استرس، تکنیک‌های شرکت در آزمون، تکنیک‌های پاسخگویی و… به افراد آموزش داده می‌شود. همان طور که می‌دانید دانش سطح بالا هم ممکن است بدون دانستن تکنیک‌ها و توجه به مدیریت زمان، در این آزمون شکست بخورد.
آیلتس آفرینش

شعب آیلتس آفرینش

شعبه مرکزی

نشانی: جردن (بلوار آفریقا)، بلوار اسفندیار (به سمت خیابان ولیعصر عج)، ابتدای تونل آرش، پلاک ۱۵

تلفن: ۲۸۳۱۸-۰۲۱

شعبه شریعتی تهران

نشانی: تهران، خیابان شریعتی، جنب مترو شریعتی، خیابان مینا، پلاک ۸، ساختمان آفرینش

تلفن: ۲۲۲۷۹۶۲۵ و ۲۲۲۷۹۶۳۵

شعبه رشت

نشانی: رشت، بلوار منظریه (آزادی)، بعد از مبل اداری برنز، کوچه اسیری، پلاک ۷

تلفن: ۹۶ و ۳۳۳۳۰۵۹۵ – ۰۱۳

شعبه تبریز

نشانی: تبریز , ولیعصر (عج)، خیابان پروین اعتصامی، جنب کوچه تعاون، پلاک ۳۳

تلفن: ۳۳۳۳۳۲۳۳ و ۳۳۳۳۶۹۸۹ – ۰۴۱

نتیجه

موسسه آیلتس آفرینش یک موسسه معتبر در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات آموزش زبان انگلیسی و به خصوص آمادگی آیلتس است. این موسسه با در اختیارُ داشتن اساتیدی مجرب، دوره‌های حرفه‌ای برگزار کرده و هر آن چه که شما برای شرکت در آزمون آیلتس به آن نیاز دارید، برای شما فراهم می‌کند.

یک دیدگاه بگذارید