پرش لینک ها
keyword مستر کارت فیزیکی ارزان

آیا مستر کارت فیزیکی ارزان قابل دسترسی است؟

دریافت مستر کارت فیزیکی ارزان و استاندارد در کشور ما ممکن است امری ناممکن به چشم بیاید. تحریم‌های بانکی گسترده علیه کشورمان مانع از آن می‌شود که کاربران ایرانی بتوانند با اطلاعات اصلی داخل کشور خود به مستر کارت فیزیکی دسترسی داشته باشند؛ اما شرکت‌های واسط بسیاری وجود دارند که به شما کمک می‌کنند تا مستر کارت فیزیکی ارزان و با ویژگی‌های مناسب تهیه کنید.

مستر کارت چیست؟

مستر کارت یا به انگلیسی MasterCard شرکتی فناوری محور در حوزه ی پرداخت‌های الکترونیکی می‌باشد که طیف گسترده‌ای از خدمات پرداخت و برنامه‌ها را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. شرکت مستر کارت با همکاری موسسات مختلف در سراسر جهان برای افزایش مشارکت افراد گوناگون از جمله کارمندان، موسسات مالی، بازرگانان و مصرف کنندگان در انواع معاملاتی که با استفاده از کارت‌های پرداخت الکترونیکی انجام می‌شوند، همکاری می‌کند.

در واقع، این شرکت فناوری و شبکه‌ای را فراهم می‌کند که فرایند پرداخت‌های الکترونیکی را تسهیل می‌کند. مستر کارت از کارت‌های اعتباری و نقدی برای پرداخت بهره می‌برد.

شرکت مستر کارت در گزارش‌های سه ماهه و سالانه خود درآمد و حجم ناخالص دلار را بیان می‌کند. این مقادیر بیانگر مبلغی است که در تمام کارت‌های صادر شده از مستر کارت به صورت جامع معامله شده اند. مشارکت استراتژیک با بازیگران اصلی بازار به مستر کارت کمک می‌کند تا ضمن ایجاد تنوع در مشتری‌های خود در بازارهای جدید، انواع مختلفی از کارت‌ها را به کاربرانش ارائه دهد.

keyword مستر کارت فیزیکی ارزان

انواع مستر کارت

کارت های اعتباری

موسسات مالی بر اساس گزارش‌های مالی خود کارت‌های اعتباری برای مشتریانی صادر می‌کنند که به نظر آن‌ها معتبر هستند. کارت‌های اعتباری مستر کارت، راحتی و امنیت را برای دارندگان کارت فراهم می‌کنند و می‌توانند در فروشگاه‌ها و دستگاه‌های فروش خودکار (خودپردازها) در سراسر جهان مورد استفاده قرار گیرند. این کارت‌ها دارای مزایای بی‌شماری از جمله کارمزد ناچیز، امکان برگشت وجه و مزایای ویژه هنگام خرید با یک خرده فروش خاص هستند.

شماره حساب و نام دارنده کارت در جلوی کارت نقش بسته است. همچنین دارای یک کد اعتبارسنجی سه رقمی ویژه در پشت کارت هستند. این کد امنیت بیشتری را برای دارنده کارت فراهم می‌کند.

کارت‌ های دبیت

کارت‌های دبیت دسترسی مشتریان را به حساب‌های بانکی روزمره خود از جمله حساب‌های چک و پس انداز فراهم می‌کنند. مانند کارت‌های اعتباری، می‌توان از این کارت‌ها برای خرید در خرده فروشی‌ها یا انجام معاملات بانکی معمول در شعبه یا خودپرداز استفاده کرد. برای انجام معاملات، دارندگان کارت باید از شماره شناسایی شخصی (PIN) استفاده کنند.

روی این کارت‌ها نیز به صورت برجسته نام دارنده کارت و شماره حساب ۱۶ رقمی درج شده است. اگرچه این شماره با حساب سپرده مربوطه یکسان نیست.

کارت های پیش پرداخت 

کارت‌های اعتباری طیف وسیعی از کارت‌های پری پید را ارائه می‌دهند. این کارت‌ها را می‌توان از خرده فروشان خریداری کرد و در جلوی آن یک شماره حساب ۱۶ رقمی چاپ شده است.

کارت‌های پیش پرداخت به حساب سپرده یا کارت اعتباری متصل نیستند. این کارت‌ها با مقدار مشخصی پول همراه هستند که به عنوان محدودیت اعتباری عمل می‌کند. این بدان معنی است که دارنده کارت نمی‌تواند بیش از مبلغی که روی کارت بارگیری شده، هزینه کند. از این کارت‌ها می توان در هرجایی در جهان که مسترکارت را می‌پذیرد استفاده کرد.

مستر کارت فیزیکی ارزان

دسترسی به مستر کارت فیزیکی ارزان

اگر شما مدیر یک کسب‌وکار بین‌المللی هستید و یا به دلایل مختلفی، به صورت پیوسته به نقاط مختلف جهان سفر می‌کنید، بهتر است که از کارت‌های فیزیکی استفاده کنید. مستر کارت فیزیکی ارزان علاوه بر دارا بودن ویژگی‌های مسترکارت‌های فیزیکی نظیر خرید اینترنتی و پرداخت‌های آنلاین، به شما امکانات دیگری نیز می‌دهد. با کمک مستر کارت فیزیکی ارزان می‌توانید از دستگاه‌های POS در سراسر دنیا استفاده کنید، از طریق ATM اقدام به دریافت وجه کنید و پرداخت‌های خود را انجام دهید.

مستر کارت فیزیکی ارزان عموما به صورت پیش‌پرداخت بوده و به حساب بانکی متصل نمی‌باشد. هر چند شما می‌توانید مستر کارت فیزیکی متصل به حساب بانکی نیز دریافت کنید. همچنین، اغلب این نوع از مسترکارت‌ها قابلیت شارژ مجدد ندارند.

مستر کارت استاندارد ارزان

ارزان‌ترین نوع مستر کارت فیزیکی را می‌توان مستر کارت استاندارد دانست که در عین پرداخت هزینه‌ی کم، اعتبار بالایی نیز دارد. این کارت امکانات مختلفی از قبیل امکان صدور مجدد، هزینه‌ی کم نگهداری، امکان ذخیره‌ی دلاری و یورویی و… را برای شما فراهم می‌کند. در واقع، با استفاده از مستر کارت فیزیکی ارزان استاندارد می‌توانید به سادگی به تمام امکاناتی که یک فرد آمریکایی یا اروپایی با کارتش در اختیار دارد، دسترسی پیدا کنید. هزینه‌ی صدور مستر کارت فیزیکی ارزان بسته به سایت واسطی که مشغول استفاده از آن هستید، متغیر است.

نتیجه

انواع مختلفی از مستر کارت در دسترس هستند. بهترین نوع مستر کارت فیزیکی ارزان، مسترکار استاندارد است که با قیمت مناسب، امکانات خوبی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

یک دیدگاه بگذارید