پرش لینک ها
دبیت کارت رایگان

آیا دبیت کارت رایگان وجود دارد؟

دبیت کارت‌ها و کردیت کارت‌ها هر دو نمونه‌ای از کارت‌های اعتباری هستند که بر روی خود لوگوی ویزا کارت و با مستر کارت را دارند. اما دبیت کارت‌ها با کردیت کار‌ت‌ها تفاوتی در کاربرد دارند. کردیت کارت‌ها دقیقاً کاربرد مشابهی با کارت‌های بانکی ایران دارند با این تفاوت که موجودی آنها به جای ریال، دلارآمریکا، یورو پوند و یا سایر ارزهای بین المللی است. در این مقاله قصد داریم در خصوص این کارت و دریافت دبیت کارت رایگان نکاتی را برای شما بیان کنیم. همراه ما باشید.

دبیت کارت چیست؟

دبیت کارت نمونه‌ی دیگری از کارت اعتباری است که بر خلاف‌ سایر کارت‌های اعتباری ارزی به حساب جاری بانکی شما وصل می‌شود. در واقع شما با استفاده از این کارت می‌توانید به حساب کاربری خود در مراکز تجاری مختلف متصل شوید و از آن برداشت کنید. همچنین امکان استفاده از این کارت در ATM امکان پذیر است و این پول به طور مستقیم از حساب شما خارج می‌‌گردد. همچنین توجه داشته باشید، دبیت کارت‌ها مرتبط با کارت‌های اعتباری اصلی مرتبط هستند و معمولا یک لوگوی ویزا یا MasterCard بر روی آن‌ها قرار اده شده است.

با استفاده از این کارت شما یک PIN دریافت خواهید کرد که به واسطه آن شما اجازه استفاده از کارت در فروشگاه یا دستگاه‌های خود پرداز را خواهید داشت.

شاید این سوال برای شما وجود داشته باشد که تفاوت دبیت کارت‌ها با کردیت کارت‌ها در چیست؟ بهتر است بدانید کردیت کارت‌ها برای خرید و سایر معاملات مالی همانند دبیت کارت‌ها قابلیت استفاده دارند. اما کردیت کارت‌ها به حساب جاری متصل نیستند و توسط بانک‌ها یا شرکت‌ها با اعتبار مشخصی صادر می‌گردند و می‌توان گفت که کردیت کارت‌ها، ابزار مناسبی برای دریافت وام‌های کوتاه مدت هستند. از این‌رو شما با استفاده از ذبیت کارت میتوانید با دستگاه‌های pos و یا ATM از حساب خود پول برداشت کنید.

الان بخوانید!
سیر تا پیاز ویزا کارت نامحدود

نحوه اخذ دبیت کارت رایگان

اگر کمی در سایت‌های مربوط به کارت‌های ارزی گشت زده باشید، حتما با سوالاتی در خصوص چگونگی اخذ دبیت کارت رایگان و یا کردیت کارت رایگان برخورد کرده‌اید. اما خب بهتر است بدانید که تمامی راه‌های گفته شده چندان صحتی ندارد و در واقع بی استفاده می‌باشند. در ادامه دو نمونه از این‌راه‌ها را برای شما شرح خواهیم داد:

  • یکی از راه‌هایی که برای اخذ دبیت کارت رایگان می‌توانید از آن استفاده کنید، وبسایت getcreditcardnumbers.com می‌باشد که بر اساس الگوریتم‌های پیچیده، اطلاعات کارت شامل شماره شانزده رقمی، تاریخ انقضا و سی وی وی را در اختیار شما قرار می‌دهد. البته توجه داشته باید که این کارت فاقد موجودی است.
  • یکی دیگر از وبسایت‌های موجود در ابین زمینه که برای کردیت کارت‌ها نیز بسیار پرطرفدار است وبسایت ccardgenerator می‌باشد که شما می‌توانید با استفاده از آن تعداد بالایی از انواع شماره کارت به صورت همزمان دانلود کنید.

اما لازم به ذکر است که این راه‌ها و تمامی روش‌های دیگری که وجود دارند چندان صحتی نداشته و منجر به دریافت اخذ دبیت کارت رایگان برای شما نخواهند شد. از این‌رو بهتر است با استفاده از بانکی که در آن حساب شخصی دارید برای دریافت این کارت اقدام کنید. خدمات مربوط به این کارت چندان زیاد نیست و شما هزینه زیادی را متحمل نخواهید شد. به عبارتی تمام افرادی که حساب بانکی دارند می‌توانند یک دبیت کارت مخصوص به خود داشته باشند و هیچ الزام جداگانه‌‌ای برای دریافت این کارت وجود ندارد.

از این‌رو چنانچه شما شرایط لازم برای دریافت دبیت کارت‌ را داشته باشید( بالای 18 سال سن و دارا بودن حساب بانکی) می‌توایند با خیالی آسوده برای دریافت دبیت کارت رایگان اقدام کنید.

الان بخوانید!
ویزا کارت بانک گردشگری، شایعه یا واقعیت!؟

نتیجه

همان‌طور که گفته شد، دبیت کارت‌ها کارکردی شبیه به کارت‌های اعتباری ایرانی دارند با این تفاوت که موجود آن‌ها به صورت ارزی است. شما با داشتن کردیت کارت به حساب بانکی خود وصل مب‌شوید و مادامی که در حساب بانکی پول دارید میتوانید از طریق آن پول برداشت کنید. در این نوشتار سعی کردیم در خصوص این کارت و نحوه اخذ دبیت کارت رایگان اطلاعاتی را بیان کنیم. امیدواریم استفاده از این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

یک دیدگاه بگذارید