پرش لینک ها
مرکز آیلتس پروشات

پروشات آیلتس را بهتر بشناسید!

انتخاب محل ثبت نام آزمون آیلتس یکی از مسائلی است که برای داوطلبان آزمون آیلتس نیز اهمیت زیادی دارد. از این‌رو نظرسنجی‌های مختلفی در این زمینه برگزار شده است که به داوطلبان کمک می‌کند بهترین مرکز و محل را برای آزمون آیلتس خود انتخاب کنند. در ادامه در خصوص یکی از مراکز برگزاری آزمون آیلتس به عنوان مرکز تخصصی آزمون پروشات مطالبی را بیان خواهیم کرد. این مطالب چکیده‌ای از نظرات شرکت کنندگان آزمون آیلتس تحت نظر این مرکز می‌باشد. این اطلاعات به شما کمک می‌کند که متوجه سطح کیفیت برگزاری آزمون آیلتس در این موسسه و سایر موسسات دیگر شوید.

موسسه پروشات آیلتس

همان‌طور که می‌دانید آزمون آیلتس یکی از آزمون‌های بین المللی در حوزه زبان انگلیسی است که همه ساله در کشورهای مختلف برگزار می‌گردد. این آزمون چهار مهارت خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن را مورد ارزیابی قرار داده و در پایان نمره کلی و میانگین از این بخش‌ها را به عنوان نمره آیلتس ارائه می‌دهد. با توجه به افزایش داوطلبان این آزمون در ایران، مراکزی برای برگزاری آیلتس دایر شده‌ است.

مرکز آیلتس پروشات با مجوز رسمی از سوی سازمان سنجش، مجری برگزاری آزمون آیلتس در ایران است. با توجه به نظراتی که داوطلبان آزمون آیلتس در خصوص مرکز تخصصی پروشات بیان کرده‌اند، می‌توان گفت تقریبا رضایت نسبتا بالایی از این موسسه در بین داوطلبان وجود دارد. این موسسه با هدف ارتقا سطح کیفی آزمون و با پشتیبانی درخور و مناسب سعی کرده‌ است یکی از مراکز پیشرو در برگزاری این آزمون باشد.

پشتیبانی این موسسه از داوطلبان در خصوص اطلاع رسانی، آمادگی، حل مشکلات و… در بین آرا و نظرات داوطلبان بسیار چشمگیر است. همچنین این موسسه با استفاده از پرسنل مجرب و حرفه‌‍ای و در عین حال خوش برخورد توانسته است در بین داوطلبان از محبوبیت بالایی برخوردار شود. به گفته داوطلبان تحت نظر این موسسه، پرسنل پروشات از ممتحن تا مدیر، همه در کاهش استرس و اضطراب داوطلبان نقش مهمی داشته‌اند و این ویژگی باعث شده است تا داوطلبان نیز با خیالی آسوده و بدون نگرانی و استرس در آزمون شرکت کنند.

موسسه پروشات آیلتس

همچنین آزمون ایلتس پروشات در سطح استانداردی برگزار می‌شود و این ویژگی باعث شده تا داوطلبان به دور از هرگونه چالش و سختی‌ای در آزمون شرکت کنند و از نمرات کسب شده خود در بخش‌های مختلف این آزمون رضایت داشته باشند.

الان بخوانید!
ویزا کارت فیزیکی با نام را بهتر بشناسید!

از دیگر نکاتی که داوطلبان آن را یکی از برتری‌های این موسسه نسبت به سایر موسسات دیگر می‌دانستند، ساختمان مرکز پروشات می‌باشد. با توجه به نظرات کسب شده در این خصوص، ساختمان پروشات آیلتس از نظم و سکوت نسبتا بالایی برخوردار است که این مسئله باعث می‌شود داوطلب با تمرکز بیشتری در این آزمون شرکت کنند.

همچنین از آنجایی که این آزمون در بخش‌های مختلفی برگزار می‌گردد، این مجموعه تجهیزات کاملی برای این مسئله در نظر گرفته است. استفاده از هدست‌های با کیفیت، اتاق‌های مجزا، سیستم‌های باکیفیت، بالا بودن کیفیت سالن برگزاری و… از جمله ویژگی‌های این موسسه در برگزاری آزمون آیلتس می‌باشد.

اما در این میان اعتراضاتی از سوی برخی داوطلبان درخصوص این موسسه دیده می‌شود. تاخیر در اعلام نتیجه آزمون، تاخیر در زمان برگزاری آزمون، شلوغی و… از جمله مسائلی بود که اعتراض داوطلبان را نسبت به این مرکز به دنبال داشت.

اما به طور کلی این مرکز با درنظر گرفتن هدفون‌های سنهایزر، اتاق‌های اکوستیک، پشتیبانی قوی و… توانسته است تا حد بسیاری بالایی در بین داوطلبان به عنوان محلی برای برگزاری آزمون آیلتس، محبوب شود.

نتیجه

همانطور که دیدید افراد نظرات متفاوتی نسبت به مرکز آیلتس پروشات داشته‌اند. موسسه پروشات مدت هاست که در زمینه برگزاری ازمون ایلتس فعالیت دارد. امیدواریم که این مقاله به شما در انتخاب مرکزی مناسب برای ایلتس یاری رسانده باشد و موفق باشید. در صورت وجود هرگونه سوال ما را از ان مطلع سازید.

یک دیدگاه بگذارید