پرش لینک ها
مسترکارت عزیزی بانک

مسترکارت عزیزی بانک چیست؟ 6 مورد استفاده از آن

به دلیل تحریم‌های بانکی در ایران، بسیاری از کسانی که قصد دریافت ویزا یا مستر کارت را دارند، به سراغ افتتاح حساب در بانک‌های کشورهای همسایه می‌روند. عزیزی بانک که یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین بانک‌های کشور افغانستان می‌باشد، با ارائه‌ی خدمات مناسب در زمینه‌ی تراکنش‌های بانکی و صدور مستر کارت و ویزا کارت، توجه‌های بسیاری را به سمت خود جلب کرده است. در ادامه به معرفی مسترکارت عزیزی بانک می‌پردازیم.

مستر کارت چیست؟

مستر کارت یک شرکت فناوری‌محور در صنعت پرداخت الکترونیکی جهانی است که از طریق طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها و خدمات پرداخت، کار پردازش پرداخت‌های الکترونیکی را انجام می‌دهد. این شرکت با موسسات مختلف در سراسر جهان برای افزایش مشارکت افراد مختلف از جمله کارمندان، موسسات مالی، بازرگانان و مصرف کنندگان در انواع معاملاتی که با استفاده از کارت‌های پرداخت الکترونیکی انجام می‌شوند، همکاری می‌کند.

مسترکارت فناوری و شبکه‌ای را فراهم می‌کند که فرایند پرداخت الکترونیکی را تسهیل می‌کند. این شرکت از کارت‌های اعتباری و نقدی برای پرداخت بهره می‌برد.

مستر کارت عزیزی بانکعزیزی بانک چیست؟

عزیزی بانک یکی از بزرگترین بانک‌های تجاری در افغانستان است که دارای بیش از 80 شعبه از جمله پیشخوان توسعه دهنده و 101 دستگاه خودپرداز در کابل و دیگر شهرهای این کشور است. این بانک در 13 ژوئن 2006 افتتاح شد و دفتر مرکزی آن در میدان زنبق کابل افغانستان است.

این بانک طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات از قبیل انواع حساب‌ها، نرخ‌های جذاب برای سپرده‌های ثابت، کارت‌های اعتباری بین المللی، خدمات انتقال پول بین المللی، خزانه داری و خدمات فارکس، کیف پول موبایل و امکانات مالی تجاری را فراهم کرده است.
برای دانستن در مورد ویزا کارت فیزیکی با نام وارد مقاله مربوط به ان شوید.

مسترکارت عزیزی بانکموارد استفاده از مستر کارت عزیزی بانک

با کمک مستر کارت عزیزی بانک می‌توانید کارهای زیر را به سادگی انجام دهید:

 • دریافت وجه از حساب بانکی به کمک خودپردازهای عزیزی بانک
 • ارسال یا دریافت وجه به کمک خود پرداز (به شرط اینکه طرفین هر دو در عزیزی بانک، حساب مستر کارت داشته باشند.)
 • دریافت وجه از خودپرداز در کشور‌های مختلف (به شرط اینکه روی آن خودپرداز لوگوی مستر کارت نصب شده باشد.)
 • خرید آنلاین ساده و امن به کمک رمز یکبار مصرف
 • شارژ آنلاین حساب
 • خرید و پرداخت وجه از طریق دستگاه‌های Pos (به شرط اینکه روی آن دستگاه، لوگوی مستر کارت نصب شده باشد.)
الان بخوانید!
بایننس یا بیتمکس: کدام یک بهتر است؟

چطور مستر کارت عزیزی بانک دریافت کنیم؟

اگر در عزیزی بانک حساب بانکی دارید، با مراجعه به نزدیک‌ترین نمایندگی عزیزی بانک می‌توانید مستر کارت دبیت رایگان دریافت کنید. دریافت این کارت برای شما هزینه‌ای ندارد؛ اما برای پرداخت کارمزدها لازم است سالانه پنج دلار یا معادل آن به افغانی را پرداخت کنید.

نتیجه‌گیری

در این مقاله جامع، به معرفی چیستی مسترکارت عزیزی بانک و موارد استفاده از آن به همراه ویدیو و چگونگی دریافت آن پرداختیم. مسترکارت عزیزی بانک مناسب کاربرانی است که در کشور افغانستان قصد افتتاح مسترکارت دارند. عزیزی بانک نیاز ان ها را در این زمینه برطرف می‌نماید.

یک دیدگاه بگذارید

 1. سلام آیا با مستر کارت عزیزی بانک میشود از کشورهای خارجی پول دریافت کرد ؟؟ و این مستر کارت در کدام کشورها قابل استفاده است ؟ آیا میشه با مستر کارت عزیزی بانک تو ایران هم باهاش کار کرد ؟؟

  1. سلام بله امکان استفاده از این کارت در بسیاری از کشورهای دنیا وجود داره.
   اگر مسترکارت عزیزی بانک رو تهیه کردید، می‌تونید برای مصارف مجازی مثل خریدهای انلاین از داخل ایران هم ازش استفاده کنید ولی از اونجایی که atm ای که از مسترکارت پشتیبانی کنه داخل ایران نداریم، امکان استفاده‌ی فیزیکی ازش رو ندارید.