پرش لینک ها
کلاس آنلاین اسپیکینگ

راهنمای یافتن کلاس آنلاین اسپیکینگ

یکی از بخش‌های اساسی آزمون آیلتس که بسیار برای داوطلبان چالش برانگیز می‌باشد، بخش اسپیکینگ است. این بخش که به صورت رو در رو با یک ممتحن برگزار می‌شود، نیازمند اعتماد به نفس، تمرین و تسلط کافی به زبان انگلیسی است. داوطلبان برای موفقیت در این بخش به دنبال کلاس‌ها و موسسات آموزشی مختلفی می‌روند تا بتوانند توانایی خود را در اسپیکینگ بالا ببرند. امروزه با توجه به شیوع بیماری کرونا، شرکت در کلاس آنلاین اسپیکینگ گسترش بسیاری یافته است. در این مقاله به معرفی چند مورد از کلاس‌های آنلاین اسپیکینگ در ایران می‌پردازیم.

آزمون آیلتس چیست؟

سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) برای کمک به شما در کار، تحصیل یا مهاجرت به کشوری طراحی شده است که زبان مادری آن انگلیسی است. این کشورها شامل کشورهایی مانند استرالیا، کانادا، نیوزلند، انگلستان و ایالات متحده می‌شود.

توانایی شما برای گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت به زبان انگلیسی در طول آزمون ارزیابی می شود. IELTS در مقیاس 1-9 درجه بندی می‌شود.

آیلتس به طور مشترک متعلق به شورای بریتانیا، IDP: IELTS Australia و Cambridge Assessment English است.

اگر به دنبال کار، زندگی یا تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان هستید، باید بتوانید سطح بالایی از توانایی زبان انگلیسی را نشان دهید. انگلیسی با 379 میلیون گویشور در سراسر جهان سومین زبان رایج در جهان است. توانایی برقراری ارتباط به زبان مادری کشوری که می‌خواهید در آن کار یا تحصیل کنید، مزایای زیادی دارد. همچنین برای فرصت های شغلی و همچنین یکی شدن در جامعه ضروری است.

آیلتس محبوب ترین آزمون برای افرادی است که قصد مهاجرت به استرالیا، کانادا، نیوزلند و انگلستان را دارند. بیش از 11000 کارفرما، دانشگاه، مدارس و نهادهای مهاجرت از جمله 3400 موسسه در ایالات متحده آن را در سطح جهانی به رسمیت شناخته اند.

مطالعه: پروشات آیلتس

۵ کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس

مرکز آموزشی مدرسان آیلتس

این مرکز که در خیابان شریعتی تهران واقع شده است، دوره‌های آنلاین خود را با مدرسینی همچون استاد شهبازلو و استاد اشراق برگزار می‌کند. برای شرکت در کلاس آنلاین اسپیکینگ این موسسه تنها کافی است که به آن‌ها پیام بدهید و پس از آزمون تعیین سطح و مشخص شدن هزینه‌ی دوره، زمان خود را با استاد مربوطه هماهنگ کنید و در این کلاس‌ها شرکت کنید. آدرس سایت این موسسه https://ieltsteachers.org می‌باشد.

موسسه ایرسافام

این موسسه که یک موسسه نام آشنا در زمینه‌ی آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس است، دوره‌های آنلاین اسپیکینگ را برگزار می‌کند. دوره‌های آنلاین این موسسه دارای آزمون تعیین سطح هستند و شما پس از شرکت در این آزمون و مشخص شدن سطحتان می‌توانید در کلاس‌ها شرکت کنید. دوره‌های آنلاین این موسسه دست کمی از دوره‌های حضوری نداشته و با کیفیت بالایی عرضه می‌شوند. همچنین این موسسه دوره‌های تخصصی برای رایتینگ نیز ارائه می‌کند. آدرس سایت این موسسه https://irsafam.com می‌باشد.

موسسه زبان های خارجی الوند

کلاس‌های آنلاین این موسسه در دو پلتفرم Skype و skyroom برگزار می‌شود. با گذراندن دوره‌های آنلاین این موسسه، کاربران به سطح native زبان می‌رسند و به راحتی می‌توانند رد بخش اسپیکینگ آیلتس موفق ظاهر شوند. این موسسه نیز دارای آزمون تعیین سطح بوده و به شما کمک می‌کند تا با مشخص کردن هدفتان به سطح دلخواه خود برسید. دوره‌های این موسسه بر اساس نمره مورد انتظار شما از آیلتس متغیر خواهد بود. آدرس سایت این موسسه https://www.alvandcenter.com می‌باشد.

موسسه آموزش عالی آزاد ایکاد (ایران کانادا)

موسسه ایکاد بر اساس هدف شما دوره‌های یک ماهه تا یک ساله آنلاین اسپیکینگ برگزار می‌کند. در این دوره به کمک اساتید مجرب شما می‌توانید به سطح دلخواه خود رسیده و برای صحبت کردن به زبان انگلیسی در سفر یا برای اسپیکینگ آزمون آیلتس آماده شوید. آدرس سایت این موسسه https://irancanada-ac.com می‌باشد.

موسسه آیلتس آفرینش

این مجموعه نیز که یکی دیگر از نام‌های مطرح در عرصه‌ی آموزش آیلتس به شمار می‌رود، دوره‌های آنلاین بسیاری را برای شما تدارک دیده است. این دوره‌ها به صورت خصوصی و عمومی برگزار می‌شوند. در دوره‌های آنلاین عمومی هر هشت نفر دو استاد دارند و این موضوع به توجه بیشتر اساتید به افراد و تقویت سطح شما کمک بسیاری می‌کند.  با شرکت در آزمون تعیین سطح این موسسه می‌توانید سطح خود را مشخص کرده و برای هدف مورد نظرتان آماده شوید. آدرس سایت این موسسه https://online.afarinesh.org می‌باشد.

مطالعه: آفرینش آیلتس

نتیجه

برای شرکت در آزمون آیلتس و آمادگی برای آن نیاز است تا به سراغ اساتید و موسسات معتبر بروید. موسسات معرفی شده در این مقاله کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس برگزار کرده و به شما در رسیدن به نمره مدنظرتان کمک می‌کنند.

یک دیدگاه بگذارید