پرش لینک ها
مستر کارت پایونیر

مستر کارت پایونیر

آیا مسترکارت بین المللی رایگان می‌خواهید؟ در این صورت پایونیر باید یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما باشد. پاونر برای تسهیل خدمات پرداخت تجارت الکترونیکی طراحی شده است که در سال ۲۰۰۵ تأسیس شد.

Payoneer در آستانه عصر دیجیتال جدید متولد شد که اکنون ما در قلب آن هستیم. دورانی که با اتصال و باز بودن منابع تعریف می‌شود. جایی که هر کسی، در هر کجا، قدرت مشارکت و موفقیت به عنوان شهروند جهانی در یک اقتصاد دیجیتال واحد را دارد. فرصت‌های بی‌نهایت پیچیدگی بسیاری برای کاربران ایجاد می‌کند. این دنیای بدون مرز تجارت آزاد سیستم‌های جدید، قوانین ناآشنا و خطرات ناگفته را به ارمغان می‌آورد. این ناشناخته‌ها ترس و تردید ایجاد می‌کند که اعتماد به نفس روح کارآفرینی را در مرکز همه چیز، از بین می‌برد.
اکنون پانزده سال است که مستر کارت پایونیر پیشگام این واقعیت جدید بوده است.

هر روز، Payoneers تصور، مهندسی و الهام بخش آینده‌‌ای جهانی برای تجارت می‌کند، بنابراین کل جهان می‌تواند به پتانسیل خود پی ببرد.

دفتر مرکزی Payoneer در نیویورک، ایالات متحده است. با خدمات جهانی آن، می‌توانید به راحتی تراکنش‌های بین المللی و همچنین محلی انجام دهید.

کاربران می‌توانند مبلغ را به حساب بانکی واریز کرده و از دستگاه خودپرداز نزدیک خود برداشت کنند. به همین جهت محبوبیت مستر کارت پایونیر در میان کاربران بسیار است. این شرکت بیش از ۳ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.

پایونیر چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

۱. حساب بانکی بین المللی

Payoneer شما را قادر می‌سازد تا مبالغ بین المللی را به راحتی دریافت و ارسال کنید. شما یک حساب بانکی بین المللی (حساب بانکی مستقر در ایالات متحده) دریافت خواهید کرد. بدون نیاز به نگرانی و محدودیت برای تجارت بین المللی از نظر معامله می‌توانید تجارت خود را انجام دهید.

۲. مسترکارت پایونیر

شما یک مسترکارت بین المللی رایگان دریافت خواهید کرد. آنها کارت شما را بدون هیچ هزینه‌‌ای به آدرس شما می‌فرستند. این مستر کارت رایگان است و شما می‌توانید معاملات بین المللی را بدون هیچ محدودیتی به همراه آن انجام دهید.

مطالعه: ویزا کارت بانک ملی

۳. از بانک‌های محلی پول دریافت کنید

اگر باید مبلغ مشخصی دلار یا یورو دریافت کنید، می‌توانید از پایونیر آن را دریافت کرده و یا از پیشخوان خودپرداز بانک محلی خود برداشت کنید. اما این کار رایگان نیست و پس از هر تراکنش درصد مشخصی از آن به عنوان کارمزد کم می‌شود.

۴. آسان و کارآمد برای کسب درآمد از اینترنت

اگر طراح وب سایت یا طراح گرافیک، نویسنده محتوا یا صاحب مشاغل اینترنتی هستید، باید بدانید که اکثر شرکت‌هایی مانند Airbnb، Amazon، Gettyimages، HomeAway، Lazada  TradeDoubler، Rakuten، Wish و وب سایت upwork و بسیاری از شرکت‌های محبوب دیگر از پایونیر برای پرداخت پشتیبانی می‌کنند.

۵. رایگان

اگر تراکنش آنلاین را با سایر بانک‌ها یا ارائه دهندگان تراکنش آنلاین انجام دهید، آنها از شما هزینه دریافت می‌کنند. اما اگر از حساب‌های پایونیر به پایونیر وجه خود را جا به جا کنید، این کار رایگان است. این یکی از بهترین خدمات برای مشتریان پایونیر است.

مستر کارت پایونیر

مطالعه: مستر کارت فیزیکی ارزان

آیا کارت Payoneer رایگان است؟

اگر حساب شما فعال باشد، هرگز این هزینه را پرداخت نخواهید کرد. اگر حساب خود را به مدت 12 ماه بدون انجام تراکنش باز نگه دارید، مبلغ 29.95 دلار از شما دریافت خواهد شد.

دریافت مستر کارت پایونیر چقدر طول می کشد؟

پس از تایید پایونیر، کارتی ظرف 4 تا 15 روز کاری برای شما پست خواهد شد. برای دریافت وجه باید کارت را فعال کنید. اگر کارت را دریافت نکردید، با خدمات مشتری پایونیر تماس بگیرید.

حداقل مبلغ برداشت از مستر کارت پایونیر چقدر است؟

حداقل 1 دلار برداشت از حساب پایونیر قابل انجام است.

آیا می توان 2 حساب پایونیر داشت؟

Payoneer به دارندگان حساب خود اجازه می‌دهد تا به ازای هر ارز یک کارت فعال داشته باشند. اگر می‌خواهید از چندین شرکت پرداخت انبوه پایونیر برای یک ارز پرداختی دریافت کنید، می‌توانید همه آنها را به همان کارت اعتباری پایونیر پیوند دهید.

مطالعه: ویزا کارت بانک شهر

 پایونیر چقدر قابل اعتماد است؟

Payoneer یک شرکت قانونی و کاملاً تحت نظارت ایالات متحده است که به عنوان یک تجارت خدمات پولی ایالات متحده (MSB) ثبت شده است. آنها همچنین از سال 2005 در حال فعالیت هستند و دارای گواهینامه استاندارد امنیت داده سطح 1 PCI هستند که به این معنی است که آنها باید استاندارد بالایی از امنیت را در شبکه و سیستم خود حفظ کنند.

یک دیدگاه بگذارید