پرش لینک ها
صدور ویزا کارت بانک تجارت

آیا صدور ویزا کارت بانک تجارت یک حقیقت است؟

استفاده از ویزاکارت و مسترکارت برای خرید از سایت های بین‌المللی یا سفر به خارج از کشور مورد نیاز می‌باشد. برای بسیاری از افراد این پرسش مطرح است که آیا می‌توان از طریق بانک‌های ایرانی نظیر بانک تجارت اقدام به صدور ویزا کارت بانک تجارت یا به طور کلی ویزا کارت نمود؟ برای یافتن پاسخ این سوال با ما همراه باشید.

بانک تجارت چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

تجارت کارت

کارتی است که به وسیله آن می‌توان وجوه نقد یا سایر خدمات بانکی را به صورت ۲۴ ساعته (به استثنای دستگاه‌های نصب شده در قسمت داخلی شعب که فقط در ساعات اداری رسمی قابل استفاده است) از طریق دستگاه خودپرداز (ATM) دریافت کرد.
لازم به ذکر است این دستگاه‌ها حداکثر تا سقف ۲۰۰۰۰۰۰ ریال در روز (۵ بار در روز هر بار ۴۰۰۰۰۰ ریال) دریافت و پرداخت وجوه نقد را انجام می‌دهند. تاریخ پرداخت و واریز وجوه نقد پس از پایان ساعت کاری رسمی بانک در روز بعد انجام شده محسوب می‌شود.

صدور کارت تجارت:

پس از تکمیل فرم درخواست و تعهد توسط مشتری، یک سرمایه گذاری کوتاه مدت یا یک حساب پس انداز بدون بهره (بدون دفترچه بانکی) توسط شعبه برای مشتری افتتاح می‌شود و متقاضی تجارت کارت باید حداقل ۱۰۰ ریال واریز کند.

پیشنهاد مطالعه: صدور ویزا کارت بانک سامان

خدمات بانکداری الکترونیک

خدمات بانکداری اینترنتی یکی دیگر از خدمات نوین بانک تجارت است که در راستای توسعه بانکداری الکترونیک به منظور ارائه خدمات سریع، آسان و کم هزینه آغاز شده است. کلیه اشخاص حقیقی که نزد بانک تجارت حساب دارند می‌توانند از طریق ثبت نام در شعب خود از خدمات مذکور استفاده نمایند. خدمات بانکداری اینترنتی به مشتریان این امکان را می‌دهد که با ورود به سایت اینترنتی بانک به نشانی www.tejaratbank.ir در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و بخشی از امور بانکی خود را از طریق این سامانه انجام دهند.
خدمات قابل ارائه از طریق خدمات بانکداری اینترنتی:

۱- اطلاع از مبلغ مانده و سه گردش آخر حساب خود
۲- انتقال وجه تا سقف ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال در روز از بین حساب‌های معرفی شده در فرم درخواست
۳- پرداخت قبوض آب و برق و گاز و تلفن ثابت و تلفن همراه

نحوه ثبت نام:

برای راه اندازی این سرویس برای هر نوع حساب (حساب جاری بدون بهره، حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت، یا حساب پس انداز بدون بهره) لطفاً به شعبه مربوطه خود مراجعه کرده و فرم درخواست را پر کنید.

فعال سازی خدمات تلفن بانک تجارت:

بانک تجارت پس از تکمیل فرم درخواست در شعب، دو رمز عبور (PIN1 و PIN2) ایجاد می‌کند و با دریافت این دو رمز، می‌توانید از خدمات مذکور استفاده کنید. لازم به ذکر است که رمز اول برای خدمات معمولی مانند دریافت موجودی حساب و صورت حساب و رمز دوم برای خدمات ویژه‌‌ای مانند انتقال وجه و پرداخت قبوض قابل استفاده است.

پیشنهاد مطالعه: ویزا کارت بانک ملی

شعب بدون پرسنل

بانک تجارت در راستای ارتقای فرهنگ خدمات عمومی و بانکداری الکترونیک با هدف سرعت و امنیت بیشتر، هزینه کمتر عملیات و افزایش ساعات خدمات رسانی به مشتریان جهت نزدیک شدن به رضایت مشتریان، بانک تجارت را به عنوان یکی از پیشگامان در این زمینه افتتاح کرده است. شعب ۲۴ ساعته بدون پرسنل با «صبا» تماس می‌گیرند. بنابراین مشتریان با استفاده از کارت‌های شبکه شتاب می‌توانند وارد این شعبه شده و از خدمات آن استفاده کنند.

صدور ویزا کارت بانک تجارت

در گذشته بانک تجارت خدماتی را برای ارائه ویزا کارت بانک تجارت فراهم می‌کرد. به این ترتیب افراد می‌توانستند با مراجعه به شعب این بانک ویزاکارت مورد نظر خود را دریافت کنند. متاسفانه امروزه دیگر هیچ بانک ایرانی این خدمت را به مشتریانش عرضه نمی‌کند و دریافت ویزا و مستر کارت تنها از طریق شرکت‌های واسط مالی قابل انجام خواهد بود. بنابراین صدور ویزا کارت بانک تجارت امکان پذیر نمی‌باشد.

نتیجه

بانک تجارت به عنوان یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های ایرانی علی رغم خدمات گسترده‌ای که در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد، قادر به ارائه‌ی ویزاکارت نمی‌باشد.

یک دیدگاه بگذارید