پرش لینک ها
ویزا کارت نامحدود

سیر تا پیاز ویزا کارت نامحدود

تراکنش‌های بین المللی نیازمند یک کارت اعتباری نظیر ویزا کارت یا مسترکارت است. هر کدام از این کارت‌ها انواع مختلفی دارند. یکی از انواع کارت‌های ویزا، ویزا کارت نامحدود است که در این مقاله به معرفی آن می‌پردازیم.

ویزا کارت چیست؟

ویزا کارت نوعی کارت پرداخت است که از شبکه ویزا برای پردازش پرداخت‌ها استفاده می‌کند. علاوه بر کارت‌های اعتباری، ویزا مرزهای خود را برای ارائه کارت‌های نقدی، پیش پرداخت و هدیه نیز گسترش داده است. می‌توانید کارت ویزا را از روی لوگوی ویزا روی کارت شناسایی کنید. ویزا با موسسات مالی همکاری می‌کند تا کارت‌های ویزا مخصوص بانک ارائه دهد.

ویزا کارت نامحدود

زندگی می‌تواند غیرقابل پیش بینی باشد و شما هرگز نمی‌دانید که فردا دقیقاً برای چه چیزی باید پول خرج کنید. در این شرایط، ممکن است به طور ناگهانی بیش از آنچه پیش بینی می‌کردید به هزینه کارت اعتباری خود نیاز داشته باشید. خوشبختانه کارت‌های اعتباری و شارژ وجود دارد که به شما امکان می‌دهد هزینه‌های مورد نیاز خود را پرداخت کنید.

اگر امتیاز اعتباری شما به اندازه کافی خوب باشد، ممکن است بتوانید یک «کارت اعتباری نامحدود» کسب کنید. البته این یک مجوز رایگان برای خرید ماهانه نیست، زیرا این کارت‌های اعتباری از نظر فنی دارای محدودیت‌هایی هستند. اما آنها می‌توانند راهی انعطاف پذیر برای مدیریت امور مالی شما باشند، به خصوص اگر هزینه‌های ماهانه زیادی را مدیریت کرده یا مسافرت‌های زیادی داشته باشید.

ویزا کارت نامحدود

عبارت «ویزا کارت نامحدود» کمی گمراه کننده است. از نظر فنی، همه کارت‌های اعتباری دارای محدودیت هستند. به نفع وام دهندگان نیست که به دارندگان کارت اجازه دهند تا موجودی خود را بدون چشم انداز بالا ببرند.

وقتی مردم در مورد کارت‌های اعتباری نامحدود صحبت می‌کنند، معمولاً منظور آنها یکی از دو مورد است. اول، کارت نامحدود می‌تواند به معنای یک کارت اعتباری با محدودیت بسیار بالا باشد. این نوع کارت‌ها شامل «کارت سیاه» منحصر به فرد دعوت نامه هستند.

دوم، معمولاً منظور آنها کارت‌هایی هستند که محدودیت از پیش تعیین شده یا منتشر شده‌‌ای ندارند. به دارندگان کارت در این حسابها محدودیتی داده می‌شود که مختص آنهاست و بر اساس عواملی مانند اعتبار، درآمد و مدت زمانی که شما حساب کاربری دارید، تعیین می‌شود. محدودیت اعتباری حتی ممکن است با ثابت ماندن یا افزایش اعتبار، نوسان داشته باشد.

به طور معمول، این کارت‌ها نیاز به اعتبار خوب یا عالی دارند، بنابراین چیزی نیستند که همه بتوانند برای آن واجد شرایط باشند. منحصر به فرد‌ترین کارت‌های بدون محدودیت هزینه از پیش تعیین شده فقط برای افرادی که دعوت نامه دریافت می‌کنند در دسترس است.

کارت‌هایی با محدودیت‌های اعتباری به ویژه بالا یا محدودیت‌های بسیار انعطاف پذیر نیز ممکن است برای افرادی که از نظر مالی دچار مشکل هستند یا در حال حاضر برای مدیریت بدهی تلاش می‌کنند، انتخاب مناسبی نباشد. این یک پارادوکس تأسف بار است که اگر واقعاً به اعتباری بزرگتر نیاز دارید، ممکن است در معرض خطر بیشتری برای افزایش موجودی کارت اعتباری و عمیق‌تر شدن بدهی خود باشید.

مطالعه: مسترکارت انگلستان

انواع ویزا کارت

ویزا با چندین بانک و NBFC همکاری کرده است تا محصولات پرداختی با مارک ویزا را ارائه دهد. یکی از این محصولات، کارت اعتباری ویزا است. ویزا در کنار راحتی و امنیت پرداخت‌های غیرنقدی، امکاناتی مانند تعویض کارت اضطراری، پیش پرداخت نقدی و بیمه را نیز افزایش می‌دهد. مزایا با توجه به نوع ویزا کارت متفاوت است.

بانک‌ها می‌توانند از بین انواع زیر کارت ویزای اعتباری را صادر کنند:

کارت اعتباری Visa Classic

این یک کارت اعتباری اولیه ویزا است و در میلیون‌ها مکان در سراسر جهان پذیرفته شده است. مزایای کارت اعتباری ویزا شامل موارد زیر است:

 • امکان تعویض کارت اضطراری در هر نقطه از جهان
 • کمک‌های عمومی از هر نقطه در سراسر جهان از طریق خدمات ۲۴ × ۷ جهانی پشتیبانی مشتری
 • مزایای پیش پرداخت نقدی اضطراری زیرا این کارت به شما امکان می‌دهد از طریق ۱. ۹ میلیون دستگاه خودپرداز در ۲۰۰+ کشور به پول نقد دسترسی داشته باشید

کارت اعتباری ویزا گلد

این کارت یک گام بالاتر از کارت اعتباری ویزای کلاسیک است. کارت گلد علاوه بر امکان تعویض کارت اضطراری، پیش پرداخت نقدی و کمک مشتری، مزایای زیر را ارائه می‌دهد:

 • کمک سفر
 • پیشنهادات ویژه در خرده فروشی، سرگرمی، مسافرت و غذا در سراسر جهان
 • ارجاع پزشکی و حقوقی

مطالعه: مسترکارت بانک پاسارگاد

کارت اعتباری ویزا پلاتینیوم

خدمات Visa Platinum به شما این امکان را می‌دهد که چیزهای خوب زندگی را با پاداش‌های بزرگتر تجربه کنید. برخی از مزایای آن عبارتند از:

 • پذیرفته شده توسط میلیون‌ها تاجر و دستگاههای خودپرداز در سراسر جهان
 • چندین تخفیف در خرده فروشی، مسافرت، غذاخوری و غیره
 • خدمات دربان ۲۴ × ۷ پلاتینیوم برای رزرو سفر، رزرو بلیط فیلم، هدیه و موارد دیگر

مطالعه: مسترکارت فیزیکی با نام

کارت‌های اعتباری با امضای ویزا

این ویزا کارت با ارائه هزینه‌‌ای استثنایی، به دارنده کارت با توجه به سبک زندگی وی امتیازات منحصر به فردی می‌دهد. مزایای این کارت به شرح زیر است:

 • این کارت مزایای مشابهی با کارت طلا شامل کمک جهانی مشتری، پذیرش در سراسر جهان و غیره دارد.
 • خدمات Visa Concierge به مقاصد تحقیقاتی، رزرو بلیط سفر، نمایش و نمایش، خرید هدیه برای عزیزان و غیره.
 • کمک جهانی مشتری برای مسدود کردن کارت گمشده در هر نقطه از جهان
 • تعویض کارت اضطراری و پول نقد در سراسر جهان
 • تخفیفات ویژه و معاملات در هتل‌ها، سوپر مارکت‌ها، فروشگاه‌های خرده فروشی و موارد دیگر
 • پیشنهادات غذاخوری خوب، مسافرت و غیره

ویزا کارت نامحدود

کارت اعتباری ویزا بی‌نهایت

این نسخه ممتاز کارت‌های اعتباری ویزا است که ویژگی‌ها و مزایای ممتازی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. مزایای پوشش داده شده در این گروه به شرح زیر است:

 • این کارت خدمات بی‌نهایت مسافرتی را ارائه می‌دهد که به شما در تحقیقات سفر و رزرو کمک می‌کند
 • همچنین می‌توانید برای عزیزان خود هدیه بخرید یا بلیط فیلم رزرو کنید
 • کاربران همچنین می‌توانند به خدمات شبانه روزی خدمات مشتری دسترسی پیدا کنند
 • مانند سایر کارت‌های اعتباری ویزا، کارت‌های بی‌نهایت نیز در میلیون‌ها پایانه تجاری در ۲۰۰+ کشور و در ۱. ۹ میلیون دستگاه خودپرداز در سراسر جهان پذیرفته می‌شوند.
 • دسترسی به سالن‌های انتخابی داخلی و بین المللی فرودگاه نیز ارائه می‌شود

مطالعه: مستر کارت پایونیر

نتیجه

ویزا کارت نامحدود نوعی کارت اعتباری ویزا با اعتبار نامحدود است که به کاربران با اعتبار بالا اعطا می‌شود و به آن‌ها کمک می‌کند تا بتوانند نیازهای مالی خود را به سادگی مرتفع کنند. انواع مختلفی از ویزا کارت وجود دارد که در این مقاله به معرفی تعدادی از آن‌ها پرداختیم.

یک دیدگاه بگذارید