پرش لینک ها
ویزا کارت فیزیکی با نام

ویزا کارت فیزیکی با نام را بهتر بشناسید!

وقتی چیزی به صورت آنلاین خریداری می‌کنید، باید بررسی‌های امنیتی خاصی را انجام دهید تا ثابت کنید که مالک آن کارت هستید. یکی از این بررسی‌ها که اثبات می‌کند کارتی که در دست دارید متعلق به خود شماست، نوشتن نام روی کارت است. ویزا کارت با نام کارتی فیزیکی است که نام شما روی آن درج شده و امکانات ویژه‌ای را برای شما فراهم می‌کند.

ویزا کارت چیست؟

ویزا کارت، کارتی برای انجام پرداخت‌های بین‌المللی است که از شبکه‌ی ویزا استفاده می‌کند و توسط ویزا مارک می‌شود. این شرکت در ابتدا کارت‌های اعتباری صادر می‌کرد؛ اما امروزه انواع مختلف کارت‌های اعتباری، اقساطی و کارت‌های هدیه را نیز صادر می‌کند. اگرچه کارت های ویزا دارای نماد ویزا هستند؛ اما توسط خود شرکت صادر نمی‌شوند. در عوض، ویزا با مشارکت شرکت‌های مختلف خرده فروشی یا کمپانی‌های مالی مختلف اقدام به صدور این کارت‌ها می‌کند.

انواع ویزا کارت

چندین نوع کارت پرداخت وجود دارد که با نام ویزا مارک دار شده‌اند و از شبکه پردازش پرداخت آن استفاده می‌کنند.

کارت های اعتباری ویزا

موسسات مالی بر اساس گزارش‌های مالی خود کارت‌های اعتباری ویزا را برای مشتریانی صادر می‌کنند که به نظر آن‌ها معتبر هستند. کارت‌های اعتباری ویزا، راحتی و امنیت را برای دارندگان کارت فراهم می‌کنند و می‌توانند در فروشگاه‌ها و دستگاه‌های فروش خودکار (خودپردازها) در سراسر جهان مورد استفاده قرار گیرند. کارت‌های ویزا ممکن است دارای مزایای بی‌شماری از جمله کارمزد ناچیز، امکان برگشت وجه و مزایای ویژه هنگام خرید با یک خرده فروش خاص باشند.

شماره حساب و نام دارنده کارت در جلوی کارت ویزا نقش بسته است. همچنین دارای یک کد اعتبارسنجی سه رقمی ویژه در پشت کارت هستند. این کد امنیت بیشتری را برای دارنده کارت فراهم می‌کند.

کارت‌ های debit ویزا

کارت‌های debit ویزا دسترسی مشتریان را به حساب‌های بانکی روزمره خود از جمله حساب‌های چک و پس انداز فراهم می‌کنند. مانند کارت اعتباری، می‌توان از آن‌ها برای خرید در خرده فروشی‌ها یا انجام معاملات بانکی معمول در شعبه یا خودپرداز استفاده کرد. برای انجام معاملات، دارندگان کارت باید از شماره شناسایی شخصی (PIN) استفاده کنند.

روی این کارت‌ها نیز به صورت برجسته نام دارنده کارت و شماره حساب 16 رقمی درج شده است. اگرچه این شماره با حساب سپرده مربوطه یکسان نیست.

کارت های پیش پرداخت و هدیه ویزا

ویزا طیف وسیعی از کارت‌های پری پید و هدیه را ارائه می‌دهد. هر دوی این کارت‌ها را می‌توان از خرده فروشان خریداری کرد و در جلوی آن یک شماره حساب 16 رقمی چاپ شده است.

کارت‌های پیش پرداخت به حساب سپرده یا کارت اعتباری متصل نیستند. این کارت‌ها با مقدار مشخصی پول همراه هستند که به عنوان محدودیت اعتباری عمل می‌کند. این بدان معنی است که دارنده کارت نمی‌تواند بیش از مبلغی که روی کارت بارگیری شده، هزینه کند. از این کارت‌ها می توان در هرجایی که ویزا پذیرفته شده استفاده کرد.

کارت‌های هدیه دقیقاً مانند کارت اعتباری با مقدار مشخصی از قبل بارگیری می‌شوند. معمولا کارت‌های هدیه قابل شارژ مجدد نیستند.

ویزا کارت فیزیکی با نام چیست؟

این کارت‌ها از انواع کارت‌های اعتباری ویزا هستند. ویزا کارت فیزیکی با نام قابل شارژ بوده و امکان درج نام شما بر روی کارت وجود دارد. اعتبار این کارت‌ها اغلب سه ساله می‌باشد و سقف تراکنش ماهانه و سالیانه‌ی آن‌ها نامحدود است. همچنین، سقف موجودی خاصی برای آن‌ها وجود ندارد و در هر زمان می‌توان آن‌ها را با مبلغ دلخواه شارژ کرد. نوع ارز ویزا کارت فیزیکی با نام دلار بوده و می‌توان از آن در تمامی‌ ATM‌های متصل به ویزا استفاده کرد.

الان بخوانید!
5 سایت هاست رایگان Directadmin

ویژگی‌ های ویزا کارت فیزیکی با نام

 • دارا بودن سرویس paywave
 • دارا بودن اپلیکیشن موبایل
 • ارسال پیام کوتاه در هر لحظه برای کلیه‌ی تراکنش‌ها
 • صادر کردن کارت بدون نیاز به سپرده اولیه
 • دارا بودن حساب بانکی به نام خود شما که شما را از واسطه‌ها برای انتقال وجه، مستقل می‌کند
 • سرویس کارت به کارت
 • حساب بدون سقف
 • فراهم کردن امکان رزرو هواپیما یا اجاره‌ی خودرو
 • قابلیت اتصال و وریفای اکانت paypal
 • امکان اخذ Refrence letter از بانک
 • قابل تمدید و قابل شارژ
 • قابل اتصال و وریفای حساب‌های اسکریل، پی زا و…
 • قابلیت استفاده در تمام POSهای فروشگاهی

نحوه خرید ویزا کارت فیزیکی با نام در خارج از کشور

با مراجعه به سایت ویزا به صورت آنلاین یا مراجعه‌ی حضوری به مراکز ارائه کننده‌ی ویزا کارت، می‌توانید اقدام به خرید و صدور ویزا کارت حقیقی نمایید.

نحوه خرید ویزا کارت فیزیکی با نام در ایران

اقدام برای خرید ویزا کارت فیزیکی با نام در ایران بسته به سایتی که قصد خرید از آن را دارید، نیازمند مراحل مختلفی است؛ اما به طور کلی روند زیر باید برای این خرید طی شود:

 • ابتدا باید سایت مورد نظر خود برای خرید ویزا کارت را انتخاب کنید.
 • سپس باید در سایت انتخابی درخواست صدور ویزا کارت را ثبت نمایید.
 • در مرحله‌ی بعدی باید فرم‌های اطلاعاتی و فرم‌های بانکی لازم را تکمیل کنید.
 • بعد از آن نیاز است تا از گذرنامه و کارت ملی خود یک اسکن تهیه کنید.
 • در این مرحله باید مبلغ پیش پرداخت ویزا کارت خود را پرداخت کنید.
 • پس از اتمام مراحل بالا فرایند صدور ویزا کارت شما آغاز می‌شود و در نهایت کارت به آدرس شما ارسال می‌شود.

نتیجه

ویزا کارت فیزیکی با نام نوعی کارت پرداخت بین‌المللی است که نام شما روی آن درج شده و برای تراکنش‌های بین‌المللی کاربرد دارد. شما می‌توانید این کارت را از طریق سایت‌های مختلف تهیه نمایید.

یک دیدگاه بگذارید